Zápis SR/OR do 21.9.2013 (24:00) "KLIK"

Červen 2013

Ach ty moje nálady :D

26. června 2013 v 20:06 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
tak si takhle čtu u Lady fame challenge SR a zrovna čtu sebe. Bože! :D Tomu se musím smát. Ladyfame ano já náladová opravdu jsem. Ašo: já za svoje výkyvy končení nemůžu. Někdy prostě jsem na dně a nejradši bych aby mě nikdo neznal.
Známky ach ty známky :D. Co bude u vás?
No tak a teď mi poraďte. Potřebuju pomoc jestli si mám vybrat tenhle tablet: ( jsou tam i recenze) KLIK. Nebo nějaký jiný. Problém je v tom, že musí být max. do 1800,- Kč a hlavně musí to být android! Poradíte mi? Předem vám děkuju :)
Možná lidičkové budu mít Breyera Diamonda :D. Jupííííí. Ještě to neni jistý - ne - neradovat se :D ! A dále musí ten tablet být na webu okay.cz jelikož ten je ve městě a taťulka mi poštovný nedá. :'(

Tak já se s vámi končím a zítra mi držte palce jedu do hudebky ( kdo četl článek pochopí)


Pápá =o)

Rekonstrukce nad hlavu

25. června 2013 v 16:21 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
ano je to pravda opět rekonstuuju :D ( co to je za slovo :D). Jsem hold člověk, kterého hodně práce posiluje. Opravdu. Zrovna dneska ve škole jsem já se spolužačkou musely hledat hru, kterou si někdo pučil a nevrátil ji včera. No asi hodinu běháme po škole jak tupý a spolužačka hele já už nemůžu a k tomu jsem ještě musela obíhávat učitele jelikož jsou asi tupý - neumí podepsat třídnici. Přijdu do třídy a mám jen 10 minut na to abych se nasvačila, protože pak jdeme do divadla na akademii našich deváťáků. No a pak mi kámoška říká hele ty ještě můžeš? A já na to odpovím jsem jako znovuzrozená. No řekli byste to? Naše škola má 3 patra a za dnešek jsem uběhla asi milionkrát 169 schodů a je mi ještě líp???
Ranch je taky v rekonstrukci. Vyrábím, upravuju, uklízím, chystám atd...
Teď lížu zmrzku :D. Nějakou nesmetanovou pomerančovou :D.
Zítra odevzdáváme učebnice. Jéééé. To se potáhnu s 8 kg na zádech do 3. patra. Bože :D. Další den dostaneme zase nový učebnice a to se půjde z těch schodů už líp :D. A v pátek jako celá ČR bude výzo. Já zatím nevím co bude. A vy? A pak držte mě dostanu něco od mamky jsem napjatá co to bude :D. Kolem desátý přijede taťulda a jestli budu mít vyznamenání tak budu možná mít ................TABLET. Chci ho jen kvůli tomu že jsem našla jeden co má android a cchci strašně něco s čím můžu cestovat a zároveň je to malinký. 7 palcový tablítek :D a jen za ( + pouzdro) 1823,- Kč. Úplně bomba. A s foťákem je to taky tutovka. Bude asi v půlce července :D. Jupííííííííííí. Ani nevíte jak jsem šťastná. :)
Chci aby se letos konala SHLS. Tak ji přesouvám na konec srpna. Proto kdo chce ať se mi přihlásí i s přihláškou na email - staj.snehurka@gmail.com . Více najdete na webu SHLS -klik.
Už konečně mi jde na netbooku skype. Kdo si mě chce přidt jsem tam pod ranchartusek .

No já se s vámi pro dnešek loučím pápá =o)

Co vám budu nalhávat :D

22. června 2013 v 8:27 | Lenuška
Ahoj,
no co k tomu nadpisu dodat :D. Koukám na Kocourka Modroočka a při tom makám na rekonstukci. Je to ho nějak moc, ale zase mě to na chvilku chytlo :D.

Chci poděkovat aše, Keníkovi, Bebe, Jeife, Ladyfame a Pompin, které jsem přiššly i po napsání tak hnusného článku. A taky Nelče. Nevíte někdo její adresu na web? Předem vám děkuji.

Fotky, fotky a zase ty fotky. Kvůli nim nemůžu dělat profilky a vůbc nic. Ale o tom tajmném nováčkovi se příští týden dovíte.

Včera mi přišla stolní hra CINK! Je to bomba :D.

Nevím co jiného dodat. Jen, že budu trochu uklízet ranch. Nevíte někdo jak mám uskladnit stáje a všechno co je na ranchy? M2 se to do pokoje nevejde :D.


Tak já už nevím takže

zatím pápá =o)P. S. nevím jestli oběhnu. Musím se připravit na ty koně :D.


Pápá =o)

Jsem tak hnusná a vy tak milí

21. června 2013 v 18:07 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, ne já nepotřebuju žádných blbých 10 komentářů. Mě stačí 8 a už brečím. Ty odpovědi a to všechno. Je to prostě strašně milý od vás. Já si to ani nezasloužím. Ale na vaše slova dám a nezkončím. No a co to má být? Nikod mi neposlal fotky do fotosoutěže. Takže prodlužuju do 29. června.
Dneska jsme měli pochoďák. Šli jsme na mini golf. Jde mi veklice pěkně.
Mám new koníka. Hádejte kdo to je :D. Ano někteří z vás tuší a Pompin to ví...... ano je to ESPRIT. A co víc ještě neznáte tajemného nováčka :D.
Zítra jedu na stattek a pojedu sama na koni na vyjížďku ale pro jistotu se mnou bude instruktor :D. Já se tak těším.
Koníci se mají skvěle. Dělám sedla, deky, uzdečky, ohlávky. Zkrátka všechno :D.
NA hudebce jsem včera byla a moje učitelka je taková svině. NEjdřív mě chválí a mace jo, jo to se naučí a mě samotný jen řká teda ŘVE! A j jí říkám že je pro mě důležitější škola a ona tak ať už tam nelezu a dokonce mě jako první učitelka ROZBREČELA! No neměli byste chuť jí zabít? JEště toho bylo víc co mi řekla ale to je jedno. :'(
Co chcete.... já nevím co jsem mám dávat. Vlastně jooooo :D
Mrkněte se na rajče. Dávám fotk z počítačů a nějak jich tam už hodně je :D. A uvidíte i část našeho ranche :D. Přeju příjemné pokoukání. Odkaz je pod fotkou Sněhurky :).
A co je ještě nejlepší bude víc fotek. K výzu totiž dostanu zbytek peněz na nový foťák áááááááá bude můj :) . JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :D
Fotopříběh bude taky a vůbec všechno oprvdu bude :).

V rekonstrukci se pokračje ale pomaleji :)


Zatím pápá =o)

Dneska je to naposled

19. června 2013 v 18:41 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, po dlouhé době se tu ukážu a hned takovýhle nadpis. No asi všichni víte co to je. Já to víím taky. A proto s těžkým srdcem to napíšu. Ale až po doknčení tohoto článku.
Nejlepší učitelky na škole končí, zkazil se mi flétnový koncert, zkazila jsem zkoužky, zvorala jsem školu a vůbec se mi nic nedaří. Co mám dělat? Já nevím. Prostě jen mě všichni dirigují a mě už nic jiného nezbývá. Koníci ať vás tím vaším životem provází a přeju vám hodně úspěchů jak v tom internetovém tak ve skutečném světě. Mějte se tu pěkně jelikož mě už tady nenjadete. Ano je to tak já už opravdu končím a je to moje poslední slovo. Pokaždé jsem se vrátila kvůli vašim komentářům, ale teď už to asi nepůjde. Stejně sem přijdou 3 max. 4 lidi i když oběhnu a jen pořád a fotky a tohle a tamto a to já ne. Omlouvám se všem, kteří mě mají rádi, ale já už nemůžu dál. Já chci tu být ale i nechci. Můj mozek zvítězil. MMůžeš na to být právem pyšný! Co teď budu dělat. Měla jsem nachystáno tolik věcí a nic se bohužel nepodaří. :'( Nebo tu mám zůstat? Ne, ne, ne. Co to dělám?
Rozhodnutí je jako vždy na vašim komentářích. Ano ať je to fér. Když tu budu mít 10 a víc komentářů, že nemám končit od každého jiného človíka tak zůstanu a budu aktivní.

Zatím - naposled ahoj ( jelikož vím, že tolik lidí nepřijde :'( )


ahoj ='o(

Sluníčko pro mě však nikoliv

5. června 2013 v 16:25 | Lenuška |  Deníček ranče
Smutně ahoj,
už ani neobíhám. Chápete to? Jsem ne ani líná, ale nestíhavá. Existuje vůbec to slovo? :D
Vě košle nám naslolily písemky snad na každej předmět. Kdo to má jako zvládat?.Pořád nám učiteé jen mějte plno kroužků, choďte ven a učte se! A kdo to má jako všechno zvládnout? To babo raď. No u nás je krásně. Venku se dá chodit v topíčku a kraťasech, ale pro mě je to na.... píšem v pátek 3 pr**** písemek a já ummím jen jednu z nich :D.
Dále je tu asi jedna věc. Co mám dělat? Vždyť ke mě polovina nepřijde jen kvůli enoběhnutí a vidět pořád jedny a ty samý lidi už taky není ono. No a do 3. bleskovky se mi nikdo nepřihlásil. Do fotosoutěže zatím nikdo krom Jeife fotk neposlal. Co já mám s váma dělat? Jednoduše nic. Ano nic. Asi už každý ví co tu bude za slovo.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ano je to tak já
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
KONČÍM!!! Ne s ranchem, ale se všemi akcemi prov ás. Tenot blog už bude hold jen o mých kecet. Je to vaše věc. Nechoďte si sem mě to nevadí. Fotky ze zoo sem nedám. Prohlídnou si je jen 3 lidi. Takže to bude na konci měsíce mazání. A teď komu se něco nelíbí, že si ho smažu tak ať si mě smázne rovnou!


Je mi blbě. Ranch no ten se nemá. Celý týden se na něj práší. Už jsem tam našla jedno lítavýho hnědýho brouka. Hned bylo po něm. Nemá líst do cizího. My nájemníky nebereme :D.

N a to je vše. Bohužel oběhnout nemůžu. Zítra už možná jo. A v sobotu jedu pozor.... ke koním. Juchůůůů. Kámoška mě k nim bere bude mít u nich oslavu a já pojedu poprvý na svým miláškovy hafloškovy a bude mě chvilku učit a budu snima jezdit každej tejden jednou. Teda pokud se něco nezvrkne a budu se učit :D. Já jsem lidi tak šťastná!Loučím se s vámi a ahoj


pápá =o)

Víte jak mi je?

3. června 2013 v 17:30 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, :(
dnes se tu hlásím se smutnou náladou. Mamce se operace přesunuje na čtvrtek takže se nebudu moc učit ( ona mě pak zkouší), protože v pátek píšem 2 velký písemky a jednu malou.
Dneska proběhl zápas u nás na škole ve vybice. Moje třída vyhrála. Však já jsem tam sedla celou dobu a jen čučela jak hrajou. Bylo mi blbě. Byla jsem smutná a zklamaná.

Dneska odpoledne se dozvím alší úchvtnou věc. Nemám sešit na příroďák. No tak jsem si pro něj před chvilkou šla za kámoškou. OD 2 hodin odpoledne dělám debilní project na aj místo focení a všeho co jsem měla připraveno. Ani ten úklid nestíhám. To je na mrtvici.

Obíhání: budu obíhat jeden den půlku SR a pak druhou půlku a OR celkem ( jsou jen 3 ). Pokud však budete mít delší článek zařadím si vás na další dden. Budu obíhat "tajně" jelikož v tu dobu už bych měla spát a místo toho budu do 22:00 ( spím v půl desátý) obíhat. No nic lepšího neni. Jen to, že promazání bude už zítra trochu se to pohne i se mnou. Porto na rovinu říkám: Kdo není sokojen s mím obíháním ať si mě smaže! A laskavě mi to oznámí ať ho neobíhám jak blbec!

O ranchy psát nejde. Celej den jen makám. :( Jen, že je u mě náš tajemný nováček a pomáhá mi duševně :). Chcete vědět kdo to je? Ano? Dozvíte se v..... jo abych nezapomněla nevím jestli napíšu ve čtvrtk článek. Budu psychycky v háji a psala bych blbosti. No dozvíte se v pátek.

Další věc. Přijede další nováček. A kdo? Nápověda ( ladyfame neprozraď ty to víš ) je to Breyer velikosti traditional a je to poměrně vzácný model ( podle mě ) a teď se o něm dozvídáme, ž si ho koupilo dost lidí.

Diplomky za všechno: Ano slibuju, slibuju a neudělám. Ano diplomky budou další týden. Teda jestli se nedozví, že budeme psát v pondělí nějakou zajímavou písemku. Včas dám vědět.

PROSÍM ÚČASTNÍKY FOTOSOUTĚŽE NEJLEPŠÍ KAMARÁDI ABY POSLAY FOTKY. MĚLO BÝT VYHLÁŠENÍ UŽ MINULÝ MĚSÍCC A FOTKY POSLALA JEN JEIFE. MOC DĚKUJI. A CO VY OSTATNÍ? TENTOKRÁT ČEKÁM DO 20. 6. 2013 DO 24:00. HRAJETE O MOŽNÁ HODNOTNÉ CENY TAK SE NENECHTE OKRÁST.


Možná pojedu na WLS. Nepočítejte zatím se mnou :D. SHLS asi nebude. Není dostatek lidí. Je mi to líto. Chjo Plačící.

Usínám. No já už ten úklid asi nestihnu. Nevadí. Udělám ..... asi další týden. Tenhle vážně nevyzbyde.


Zatím pápá =o)

CM

2. června 2013 v 16:43 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, ano už zas otravuju. Jednoduše. Rozhodla jsem se, že budu dělat CM na objednávku. Zatím to zkusím jestli se mi vůbec někdo ozve. Mohér mám a mám i akrylky. Proto kdo to chce zkusti tak ať mi napíše na mail staj.snehurka@gmail.com a dohodneme se.

zatím pápá =o)

Rozhdnutí

2. června 2013 v 9:52 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, no tohle je m defintivní rozhodnutí. Kdo nechce číst nenutím vás jednoduše přejeďte dolů.
No mé kecy. Včera po napsání článku jsem vypla a nechala mojí duši a můj mozek ať se porvou a vyjde definitivní rozhodnutí. A teda rvali se. Jak dlouho to trvalo ani nevím, ale vážně dlouho to určitě bylo. No a co vyhrálo? Zkuste to uhodnout. To co mě tu nebaví je: chcete pořád fotky. Já nemůžu jelikož foťk se nedá umučit. A zároveň vidím na vašich komentářích, že vás to tu nebaví. Co mě tu baví je: jsem chvilku v klidu
No a co teda má vyhrát?

Já vám opravdu odpovím. Já ještě nezkončím. Ale nechce se mi ani do psaní článků. Hold se musím snažit. Do konce měsíce uvidím, ale mě to přestává bavit. Co mám dělat? Už nechci ít blog. Nechci. Nechci, ale kvůli lidem, kteří mě mají rádi vydržím. Ale nebaví mě to! Nevim jestli to vůbec bude mít smysl kdž budu psát článek jednou za měsíc. Protože mě to nebaví. Nevím co mám dělat. Zítra ve škole když prohrajeme budou to svádět na mě i když já jse nehrála a zase kdo to bude - já. Jinak z ranche nic novýho.

Zatím pápá =o)

MDD

1. června 2013 v 21:09 | Lenuška |  Deníček ranče
Hoj, tak se opět ozívám a abch nezapomněla všechno nejlepší ke dni dětí :). Já jsem dostala " tajemného hosta " ale o tom až někdy jindy. A další taky přijde. Opravdu.
No co se mě a mé existence týče asi nic. No jen, že jsem ten nejblbější a nejstrašnější člověk na Zemi. A proč? Protože jsem jen a jen hnusná. Já snad už nic jinýho neumím. No a MDD jsem otrávená. V pndělí je MDD ve škole a my budeme hrát vybyku. Ale mě do týmu nevybraly, protože umím chytat, umím házet ale neumím být. Takže tam jako jediná půjdu a budu tam sedět celej den jak blbec. No a kde ostatní? 6 jich bude hrát a ten zbytek kromě mě bude doma. Udělá se marod. Chjo.... Zkažená nálada a vůbec všechno.
Dneska se i dozvím, že na SHLS chce nějaká holka od jedný porotkyně a má jen 5 a myslí si co? Já vám řeknu. Bože pomoc mi! Jsem totálně v prrr.... Já se tu neudu nějka rozpsávat. Loučím se s vámi a zase někdy.
Nevím, ale můj mozek a moje duše je teď ve válce. Abyste to pochopily: Mozek: Zkonči, stejně je to beznadějný. Všichni tě nenávidí a jen zbytečně ztrácíš čas a všichni se ti jen smějou! A duše: Nesmíš zkončit! NE to nesmíš! Vždyť tě to baví. Ne nesmíš!
Chvilku převládá mozek a chvilku duše. Pomoc tě mi. Já se zatím nevzdám, ale už to dlouho nepůjde. :'( Plačící


zatím pápá =o)