Zápis SR/OR do 21.9.2013 (24:00) "KLIK"

Červenec 2013

O mně

31. července 2013 v 8:55 | Lenuška |  O mé maličkosti
Ahoj, takže vy toho o mně chcete slyšet víc než, že se jmenuju překvapivě Lenka a mám blog a sbírám modely koní? Tak to se držte. Dozvíte se co byste nikdy neočekávaly...Jméno: Lenka
Oslovují mě: Leni, Léňo, Lenďule, Lenušo, Lenuško, Leničko
Zavoláte na mě a já vás "neuslyším": Lenko, Lenčo
Věk: 13 (za 4 měsíce a 20 dní mi bude 14)
Charakteristika: Výška - 175 cm (možná víc)
Váha - 50 kg
Barva vlasů - špinavá blond aneb bruneta s přírodním melírem
Barva očí - jasně svetlě modrá (znak skypu - přibližně ta barva)
Malování: Pokud jdu mezi lidi tak jedině modrou oči a lesk nic víc. Dáte na mě řasenku nebo jakékoli jiné líčení a zničím vás.
Já o sobě: Jsem normání 13 holka, která vidí svět jinýma očima než se zdá. Přála bych si aby něco bylo jinak ne takhle. V životě nemám co skrývat. Miluju lidi aa zvířata kolem mně. Nesnáším lidi co o sobě tvrdí, že jsou epší než ty ostatní i když to jsou lidé patřící do mé rodiny. Fegmatička a optimistka? To by ke mě i docela šlo. Přátele si nehledám podle obalu, ale podle srdce. Pokud mě zblbnete a budete kě mě hodní a pak mi to vysolíte poznáte někoho koho byste nikdy ve svém životě potkat nechtěli. Už nebudete mít volnou čistou chvilku bez slov " ono tě to potká....neboj". V životě je mnoho lidí a svět dal zrovna mě schopnost uklidnit se když se na to podívám z jiného úhlu. Proto jsem nikdy z ničím nezkočila. Možná na pr dní, ale nevydržela jsem to jelikož jsem věděla kolik lidí tím ztratím. Hnusí se mi hmyz a lidé mající bohatsví, které zýskali jen kráděží.
Moje motto zní: Ať je svět jakýkoli nikdy se nezvdávej.
Čím dalším se řídím: Jednou za Modrý měsíc. Život je boj, ale stojí za to. Blbce nepřesvědším o tom, že je blbec. Užívej život s lidi, které miluješ.
Blog: Ano narazila jsem na něj náhodou díky právě starému blogu blogerky Jeife. A od té doby se toho mnohé změnilo. Dnes už umím dělat dessy, znaky, nadpisky, rozcestníky a zájímavě - psát články :D
Moji mazlíčci: Kočka - Sněhurka
Pes - Arthur
Králík - Labyrinthus
(až budeme mít dům tak koně - měla bych ho mít už tenhle rok ale nějak mě to odpuzuje)

Víc se toho o mě dozvíte zase někdy jindy. Tak já jdu o dům dál pápá =o)Všechno špatně

30. července 2013 v 10:01 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
dneska se mi nic nedaří. Včera jsem článek nenapsala a proč? Byla jsem utahaná. Co se dalo dělat. Zítra ve 12:00 přijede babička STUDENT AGENCY a od té chvíle už mě tu moc neuvidíte.
Dnes má brácha narozky (25 - staroba :D) - hodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví..... A já si s ním mám pouštět filmy takže při tom budu přednastavovat, ale stejně nebude to ono.
Pro vás všechny neznámé - !!!NEOBÍHÁM!!! NEBO JEN OBČAS!!!
A teď už jdu makat. NEsmím zapomenout jít pro svíčky ještě. Pak uklidit pokoj a už jen přednastavovat :D

Sbalím si kufra a jdu o dům dál pápá =o)

Úklid

27. července 2013 v 7:13 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
něco vám povím o svém pokoji... No sedím na své posteli, na klíně mám netbook a koukám před sebe. Z postele vidím celý svůj pokoj teda až na koutky vedle postele. Před sebou je na druhém konci pokoje stůl kde to právě vypadá, že tam proběhla 3. světová ale já za to nemůžu za to může škola a dvd obaly. Jsou moc veliký. Vedle stolu na levo je oplička kde úplně nahoře jsou pejsci s časopisu THE DOG a pod tím jsou 3 poličky vyhrazené jen na Schleichy. No z těch 50 jsou tam 4. Ostatní se válí na zemi v mém pokoji. Pod nimi jsou panenky a úplně dole jsou Breyeři prozatím než budu mít nad sebou poličku (myslím nad postelí). Co se země týče to docela jde až na tu čočajznu, která se právě rozvalila přesně ve prostřed mého pokoje. Ach má oblíbená překážková dráha :D.
Až na ten stůl to tu vypadá celkem obstojně. Když jsem to narvala do skříně a ta zatím nerupla tak můžu být v klidu :D
Já su takový ichtyl :D xD Božééééé! A proč? Jednoduše. Uklízím a zase za přesně 43:20:15 bude zas bordel :D Jak já to miluju :D
Máte někdo HTC one? Já jsem se ho vzdala i když jsem ho mohla mít k Vánocům. Chci BH, SCH a od taťuldy tablet nebo mobil Samsung Galaxy S III mini. Nepotřebzuju mobil za 16 000,- Kč ještě by mi ho někdo ukrad.
A jen tak bude tu oddělení ty panenky a přibydou KOČKY! Vím o nich hodně a kde komu můžu pomoc. A další blog mít nechci.


Tak já s zabalím kufry a jdu o důům dál pápá =o)

Moje sliby...

25. července 2013 v 19:49 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
ano je t tu zase kdy se vám tady budu ukazovat v celé své kráse jak jsem hnusná. Opravdu každýkoli slib co jsem vám sem napsala jsem nesplnila ale jako jo splnila ale za hodně dlouho. V úterý nebo ve středu přijede babička a nemám moc ráda když jsem dlouho na počítači. Takže obíhat budu asi večer nebo hodně brzo ráno a články budou nějaký přednastavený a nějaký ne. Napište mi do komentů co z vybraného chcete a co ne: o kočce co jí dávám a co vám mohu jen jen dooručit a co zas ne, o mé maličkosti - jak jsem přišla na blog jak jsem přišla na scénáře o mně, tajemný nováček, fotky, jak vznikl ranch, historie, bleskovka, fotosoutěž, challenge rozhovorů, challenge bláznivého fotografa, challenhge modelů, má nová challenge. Tak vybírejte. :)
Co se mě týče sem mimo jelikož jsem včera začala s novou stájí. Vypadá dobře teda podle mě. Úklid je v mémm pokoji velice těžký. Tak si říkám neudělám to jako ve filmech? Nenastrkám to do jedné skříně, kterou zabespečím židlí? :D To by to dopadlo :D xD. Ne ale vážně mám v pokoji rozestavěný ranch a teď ho někam musím uklidit jelikož ke mě do pokoje přijde mamčina matrace až tu bude babička. Bože pomoz mi :D. Jak to dopadne to nevím.
Tak mě napdalo, že bych sem dávla i fotky mé chlouby - panenek od firmy Moxie teenz a tonner doll. Strašně ráda je fotím. Jak jsou velké tak se s nimi dobře pracuje :) Co vy na to?
Zabalím si kufry a jdu o dům dál. Báj báj zítra :D Jste se lekli co? Tohle je můj nový pozdrav :D
Jedu k tátovy o víkendu a zas tam budu spát. Lidi to neni postel to je trampolína! A zase na mě bude jedna holčina volat Leni nebo dělat všechno možný o tom se nebudu vyjadřovat - jako je třeba spaní s otebřenýma očima :D. Už 3 noc. A co se týče Arthíka to je taky pěknej roztahovejl :D Bééé nemůžu Sněhurku 3 dny "líbat". Je na odčervení a má to za krk a to nemůžu na ní šahat. Je to pro nás 2 opravdu těžké :'( :')
O víkendu taky nafotím nějaký fotky a dám je sem.

Já se s vámi loučím, sbalím si kufry a jdu o dům dál pápá =o)

Proč Ranch Snow White

23. července 2013 v 14:32 | Lenuška |  Historie
Ahoj,
nebojte se nejste nněkde jinde. Jste na stejných strákkách Ranche Sněhurka akorát přejmenovaném. A proč? Kvůli tou, že až jednou Sněhurka odejde abych ji neměla pořád na očích. Napadá vás někoho co vůbec znamaá v překladu Snow White? Myslíte si zprávně? Ano ne? Tak já vám to povím. Snow White je anglicky Sněhurka. A co je hlavní? Je to takový už lepší než jemně Sněhurka. Ovšem na adrese zůstáváme. NEbudu přeměňovat články atd...

Co je ještě nového? Určitě jste si všimly dessu, nadpisků a znaku. Nejvíc pyšná jsme na znak. Dělala jsme ho 3 hodiny. Dess hodinu a nadpisky 10 minut :)

Doufám, že se líbí.


Zatím pápá =o)

Zase nic

22. července 2013 v 16:50 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
docela jsem se lekla když se dneska dopoledne podívám na výsledek ankety a zjistím, že jako další chcete areál. Teda oznamuju, že pokud nestihnu dodělat stáje atd... tak to přesunu za 3 týdny.

Příští týden přijede i babička proto mám co dělat přednastavit na každý den článek do konce tohoto týdne. Obíhat budu ale velmi zřídka.

Fotky mám ještě je dát do počítače. Budou to se nebojte.

Co dneska dělám? Dělám na znaku, vytvářím nadpisky a mám hotový dess. S bráchou hraju karty a teď se koukáme na film.

Scénář pro ašu: Pokud ti bude vadit, že ti scénář pošlu do konce příštího týdne na 100% tak mi to prosím napiš a já ho dám někomu jinému.

Právě sem se přesvědčila. Napsala jsem nahoru nad článek do horního boxu, že budu asi končit tak ať se pomalu a s tím smiřujete jelikož jsem měla blbou náladu a nikdo si toho nevšiml nebo jo ale což mě dost překvapilo nenapsal nekonči. Já to nevyžaduju, ale doufám, že jste si to přečetli, protože už to mažu a je mi všechno jedno.


Nevím co vám mám ještě říct. Jen to, že dneska oběhnu až večer.


Zatím =o)

Nálada po krk

19. července 2013 v 14:21 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahojte,
tak jako první se vám chci omluvit, že jsem včera nic nenapsala. Ohledně scénáře: aša - 1. díl je napsáný a budou asi 3. Dělám i na dessu už je v polovně. Teď půjdu rychle vyfotit koně aby tam mohli být a pak udělám nadpisky. Co budu dělat zítra? Sem u táta a udělám asi 2 rozcestníky. Dneska udělám i rozcestník pro klisny a od pondělak čekejte nával fotek. Mám již sepsán seznam jmen BH k Vánocům, narozkám atd... Včera jsem kecala s ašou a pompn. :D Bylo smíchu :D MOžná, ale neni to jistý pojedu na WLS! Tablet jsem našla a na 50% ho budu mít. Diamonda mít budu až přijede babička dá mi nějaký peníze a ten zbytek si doplatím :D. Budu dělat ze dřeva i stáj pro BH.
Dneska jsem byla u zubaře kvůli tomu zubu. No 28. srpna tam jdu znova na poslední yndání. Dala mim tam zdravotní vložku, která ten zub má vyléčit a prej tam ještě něco je. Chuť tý vatičky je jak zkažený orbitky :D.
Dneska má mamka narozky. Všechno nejlepší mamííííí :D.
To je asi vše. Zatím ahoj =o)

Už 2 roky a stále tomu nemůžu uvěřit, hromada věcí a stále nic

17. července 2013 v 12:06 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
po dlouhé době se hlásím však, ale ne moc veselá. V pondělí jsem se dozvěděla, že od neděle jsou to 2 roky co.... ne, ne nechci aby mě někdo litoval nebo aby litovol toho dotyčného. Ale přece to nepíšu. Před 2 lety 14. 7. 2011 umřela Agginka. Před Arthíke byla Agginka. Prožila se mnou 11 let od mého narození. Bylo jí 14, 5 když zemřela. Agginko ty víš, že si stebou každý den do nebýčka povídám, ale věř mi. Nikdy na tebe nezapomenu. To co jse spolu prožily a pak jak jsem ti pomáhala když si ve stáří ohluchla a měla si silný kašel. Byla si se mnou do poslední vteřiny. Aggísku můj nemůžu uvěřit, že to už sou 2 roky. ( už mám mokrou klávesníci :'( ). Sbohem. :'(
To není možné proč se tohle děje? Proč? :'(

Dále se scénářem pro ašu: Vůbec sem nezačala pořád někam musím, ale neboj dneska už začnu :D.

Dess a nadpisky: pokračuju a už to zkoro bude. Pak už jen udělat rozcestníky a profilky budou po dobu školního roku abych nepsala články každý den.

Dále mám fotky a říkám, že i mám k těm Nebanicím i video, ale to až někdy jindy. U toho videa je něco pravda ale musela jsem jednomu člověku alepit hubu tak jsem něco žvatlala :D. Váš rozkaz je si vypnout zvuk. :D

Fotek mám 3 něco :D. 2 fotopříběhy a pořád nic. Já jśem, ale člověk. Nováček bude příští týden mít sólo :D.

Po dlouhé době vás jdu oběhnout. :)

Zatím pápá
A žádné litování!!!
Zatím pápá =o)

Děkuju, co všechno bude :)

14. července 2013 v 14:00 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
dneska chci poděkovat aše za krásný nadpisek u challenge rozhovorů. MOC TI DĚKUJI BOŽE :D. MOC, moc a mooooooc. Nevím co dodat. :)

Scénáře - aša: ještě jsem ani nezačala. Bude do konce příštího týdne na 90%. Vůbec nestíhám


Fotky: bude a hodně.


Co jsem vám zapomněla v pátek napsat co se mi stalo. No ráno otevřu počítač a chci si otevřít složku s fotkama. Ona zmizí. Já bulela a byla jsem psychicky tak blbě, že mi bylo jedno co dělám. Nebýt bráchy fotky nemám. PROTO I KDYŽ VÍM ŽE SI TO ONDŘÍ NEPŘEČTEŠ TAK I TAK TI TY MŮJ BÁŠKO DĚKUJU :D :') Už pomalu dávám proto fotky na rajče a z nich bud upotom dělat složky pro vás abyste si nemyslely!Já už opravdu jdu. Vím, že je článek přednastavený, ale je 23:13 a já už pomalu píšu poslepu. Nemůžu. Chci spát. Proto už nic. Ani žádná fotka. Omlouvám se.Zatím pápá =o)

SR/OR - červenec

13. července 2013 v 14:00 | Lenuška |  Spřátelené weby
Ahoj,
dneska je tu promazání... Smutné to je, ale stejně to udělat musím. Hromada z mých SR/OR stejně už zkončila néééééééééééééé :'(. Něco tu zbylo tak to trochu promázneme. Teď jsemem vás i docela obíhala. Když se vám komenty nezobrazily nemůžu za to. Je to kvůli netu nebo blogu. Tak jdem na věc.
Vysvětlivky: Oblíbená SR/OR - SR/OR, která oběhnout každý článek ( o to mi tak nejde ), jsou tu furt, přijdou mi, že mě mají rádi
SR/OR - SR/OR, která oběhnout občas, ale jsou fajn
Pozor! - SR/OR, která píšou článnky a neobhají teda aspoň mě a byly tu jen jednou ( nemám náladu chodit k někomu kdo jen pomlouvá)
Konec - SR/OR, která udělají pápá :'(
Pozastaveno - SR/OR, která nepíšou články nebo mají pozastaveno
Sbohem - SR/OR, která zkončila :'(

Oblíbená SR/OR
Liška
aša
Wolke
StelaSR/OR
Bebe - vím že tu nejsi - neberu že nemám pozastaveno :)
Keník - vím že tu nejsi - neberu že máš pozastaveno :)
Jeife
Rainbow
Nina
Pompin - nemám tě v seznamu, promiň to víš je to tu rozkopanýPozor!
NIKDO


Konec
NIKDO - jupíííííííPozastaveno
Ladyfame
Franch
Lorian
Jewel
Lissy
Kiiki
SweetySbohem
Scheichovka
Candy
Drako.5
Caroline
Petrika
Frisullka


HOLKY MĚLA JSEM VÁS UPŘÍMĚ RÁDA <3 :'( :')


A to je vše. Moc vám děkuju, že právě já mohu být vašimi SR/OR :)


Zatím pápá =o)