Zápis SR/OR do 21.9.2013 (24:00) "KLIK"

Srpen 2013

Zápis

27. srpna 2013 v 12:39 | Lenuška |  Spřátelené weby
Ahoj,
nechce se mi to dělat ale musím. Včera jsem si projížděla vače blogy četla jsem články ale nekomentovala. Celkem mi to zabralo 1 a 15 min. bez komentování. Proto bude jen omezený počet SR/OR anebo pochopte že jednou oběhnu půlku a podruhé také půlku. Nedá se nic dělat. Moc mi záleží na tom abyhc mohla být manažerka nebo bytová architektka a na to potřebuju vzdělání. Proto tu bude hodně článků ale málo obíhání. Omlouvám se tak se zapisujte. :)
Datm konce je 21.9.2013 24:00 do té doby obíhám všechna má stará SR/OR.

Mrholení, slejvák nakonec liják

26. srpna 2013 v 14:37 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
jak jsme slíbila taky napíšu. Jak to probíhalo na akci? Slavně. V sobotu krásně přijelo 7 lidí a já vozila děti na jízdárně na haflingovy jménem Falko. Bomba 7 koleček přes celou jízdárnu. Utahaná ve vedru ještě štěstí, že mi ho aspoň přivedli s kámoškou jsme udělali bobíky vyhřebelcovaly atd. Však to znáte. Po ježdění jsme ho pustily, uklidili jsme, připravili krmení a jeli. Další den mrholilo. No dalo se t vydržet. Ale když jsme Falka dováželi rozlilo se. Falko tak zmokl, že jsme ho chvilku nechali v boxe a pak ho začali sušit. No a poté se dozvíme, že má přijet 25 dětí! Co?! To snad ne?! Ještě, že s každým jen 2 kolečka. No přijelo 7. Fajn ale než se rozhoupaly že půjdou se svést to taky trvalo, ale nakonec každý dítě chtělo jet 7x 7 koleček!!!!! Byly jsme na tom dešti 2 hodiny bez deštníku by mi to zase nevadilo, ale vadila mi jediná věc - nemohli jsme si ani nikam sednout když nikdo půl hodiny nešel. Potom jako v sobotu jsme ho odmadlaly :D oduzdily, vypustily, vykydaly a připravily krmení. Říkám, že už nikdy v dešti. Nikdy!!!! Fotky nemám jelikož jsme měli vážně dost práce s přípravou než abych se zdržovala focením. Zítra bude víc věcí očekávejte jedno možná vce alb plých fotek a malý článek o pokračování rekonstrukce a další bléééé méééé stěžování na zubaře.... Tak se těšte a od zítřa tady nastává každý den článek jedno jestli jen profilek nebo pčteníčko. Záleží jen na vás co si přečtete nechci aby jste mi četli všechno i když vás to nebaví. Přečtěte si řeba profilky ale jediná věc občas si to počteníčko přečtěte :)

Zatím pápá =o)

Šmoulí mánie

25. srpna 2013 v 12:08 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahojky,
dneska celý dopoledne hledám na netu jak blbec bodíky/nálepky na plyšový šmouly z Alberta :D. Vysvětlení proč?: Jsem blázen do plyšáků a do šmoulů kor. Jako plyšáci jsou tak roztomilý :D Njno. A co najdu jen aukce aneb kdo přihodí jako poslední vyhrává. No našla jsem 3 ale mám pomalý nternet takže nevyhraju ani kdybych chtěla. Proto se i vás ptám neni mezi vámi někdo kdo by mi dal nebo za rozumnou cenu prodal bodíky? Jsem takový blázen, že už mám inzerát i tady "klik" a taky zde (mimibazar.cz).

K ranchy - fajn už připravujeme a připravujeme rekonstrukci a začátek školního roku

Já - opět jdu ke koním více zítraJá už musím jinak to nestihnu zatím pápá

Za chvíli bude rána

24. srpna 2013 v 9:27 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahojky,
jak se máte? Já skvěle i blbě. Ve středu odjela abbička, ale zase si s ním můžu kdykoli povídat přes mobil. Mamka má nový účet a každé volání je zadarmo. :D
Zjistila jsem, že se mi splnil můj vytoužený sen. A to je? Aby v Albertu dávali plyšový šmouly. JSem na ně ujet :D. A tak se ptám: Není tu mezi vámi někdo kdo by mi prosím dal nebo za velice malou cenu dal (prodal) bodíky na šmouly? Já hold já a plyšáci.
Těším se na Vánoce a proč? Náhdou mi to vlítlo na mamky nákupy a zjistila jsem, že mi koupila a to vážně mě málem hráblo. Držte se Foxe Valleyho Olivera!!!!! Chápete to? Já ho možná budu mít jestli ho nenapla takhle schválně kdybych tam náhle vletěla..... Ale jestli jo tak jsem nejšťastnější člověk na světě :D. No bylo tam těch koní víc ale na dalš stránku už jsem to neriskovala kdyby se to seklo a mamka přišla :D.
U Schleichů se těším na příští nebo další týden kvůli koupi setu na schleich. Už je v prodeji a to má být až v září a já ho našla! Jupííííííí!!!!!
Mám hotovou stáj pro poníky nebo pro školní koně jelikož to jsou opravdu malé boxy. Vypadá příšerně ale co se dá dělat.
Chci vám poděkovat za to jak jste mě obíhali za tu dobu co jsem tu nebyla. Jsem šťastná ;) Dneska vás oběhnu ale kdo bude mít dlouhé články i když je mám ráda tak si je asi nepřečtu celé kvůli jediné věci - musím si jít umýt hlavu pak se naobědvat a nakonec ve 13:15 jet na tu akci. Jestli mi ale kámoška lhala a já budu vybírat vstupný nebo budu sedět u psů aby náhodou něco těm dětem neudělalali nebo dokonce za ní budu jen chodit tak to ať se mnou zítra nepočítá!
No já už musím takže zatím pápá =o)

5 minut do výbuchu

13. srpna 2013 v 8:12 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
tak co jak jste se tu beze mě měli? Myslím si, že...... se vám stýskalo? To pochybuju :D. No jak tak nadpis napoví mám jen 5 minut na napsání článku. Hele co jsem to zase slíbila? Tolik věcí, ale nebyl čas. Chjo. Mám 3 miliardy fotek a nejsou tady? Co jsem to za tvora. Asi bych měla víc myslet na vás. No zítra 100% článek jelikož od zítřka už to půjde všechno líp.
Jsem šťastná jak blecha jelikož 24. a 25. jdu ke kámošce ke koním pomáhat s hipoškou a autisty. Umým velice dobře s nemocnými lidmi ( to víte doma je jeden :'( ). Chápete? Já budud lonžovat HAFLINGA!!!! To není možný. A pak si za odměnu můžem vyrazit na vyjdu! Jupííííí!!!
Příští týden ve čtvrtek babička odjede :'( Už aby měli internet a mohly jsem se vidět přes skype. :)
No já už končím. Ještě ae mám pro vás jedno překvapení. Co to asi je? A je to fotkááá! Nebo víc?

Kdo to asi je :D Můj Ahlulík (h nečíst)

Po vyčištění boxu se musí Jackysena vrátit do boxu a odvádí jí Míša (podle mě docela reálná fotka nebo ne)