Zápis SR/OR do 21.9.2013 (24:00) "KLIK"

Září 2013

Jacky 2. díl

26. září 2013 v 20:21 | Lenuška |  Fotopříběhy a příběhy
Ahoj,
dnes tu máme další díl reportáže Jacky! "KLIK"
Tak se hezky bavte ;)


Zatím =o)

Sheila má malé tajemství

25. září 2013 v 15:53 | Lenuška |  Fotopříběhy a příběhy
Ahoooooj,
jak jsem slíbial je to tu. Sheila a její malé tajemství. "KLIK"
Doufám, že se bude líbit.

A zítra? Uvidíte :D Přečtěte si minulý článek a dozvíte se ;)

Zatím =o)

Blázen se já!!!!! :D

24. září 2013 v 16:14 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoooooooj,
po včerejším vašem infarktu v mého videa už vás určo nic nedorazí :D. Jak vám je? Mě fajn. Měla jsem odpoledku, necvičila akorát jsem byla zkoušená z příroďáku a měla jsem být na elotogii a tak jsem si jí tloukla do hlavy jak ichtýlek :D a ona na mě vyfasila i šimpanze. No porovnat človíka se šimpanzem mi vážně nejde. Ale mám za 1!!! Chápete to? Já ne. Chyběl mi jeden údaj ale ona ho jako viděla nevšimla si, že mi chybí a tak má za jednááááááá. 9 z 10 bodů. Víte jak já jsem šťastná?

A co vás čeká? Dneska jen moje kybícky. Zítra jelikož jsem včera k večeru fotila tak fotky jelikokž se něco objevilo. Ve čtvrtek bude další díl JACKY a v pátek konečně onen Tajemný nováček! Už se těšíte? A tentokrát opravdu a opravdu to bude!!!! A další věc: Teď se držte dozvěděla jsem se z mých tajných zdrojů, že na přání mnoha teenegrů bude v našem městě na našem sídlišti ......... park pro FOTOGRAFY!!! Ale ještě to prý neni jistý. :D SJstli jo tak to bude supéééééééééééér!!!! :D

Koníci se maj fajn teda až na Alexův pád z poličky jelikož neumí stát a určo se sám špatně na tu poličku postavil :D A kdo je Alex? Shirák (2013). Přežil bez škrábanců :D

Nové? Budu dělat další video s tématikou vyrábění! Již příští týden 1. díl. Doufám, že se budet koukat ;) Určitě vás to nadchne protože rekonstruju ranch takže budu opravoat a přidělávat věci takže mám i dobrou věc porč to natočit. S natáčením mi bude pomáhat kámoš. Bude sranda :D třeba budem vyrábět překážky na parkúr há to zkoim já a písek bude pryč :D Tohle nepřežiju a to ještě nic není xD

A rada k vám. Nepomůže mi někdo z vás najít k prodeji starého jezdeckého SCHLEICH poníka? Je šedivý. Moc vás prosím :)
A co dalšího mi přribyde? Mám k narozkám slíbenýho .........................................BÍLÝHO FRÍSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupíííííí a s ním limit lusitána!!!!! Víte jak já jsem šťastná mamka je prý oba našla ale bude muset za ně zaplatit skoro 1000,- což je por mě docela dobrý za limiťáky. Takže jsem se vzdala jednoho BH. Vůbec mi to nevadí jelikož s nimi skoro nic nedělám. Jen je opláchnu nafotím a občas poňuchňám. Jinak už mě ani moc nezajímají. Víc mám ráda Schleichy. Mám hodně malý pokoj a na Schleicháčky je tak akorát :D A proto pokud někdo z vás víte o nějakém internetovém obchodě kde je oba nebo aspoň jednoho prodávají levnějí ( kolem 8 € jsem i slyšela) tak mi prosím napište než mi je mamka koupí ;)

Já už se s vámi loučím a jdu se nadrtit chemii a občanku.

Zatím =o)

reportáž Jacky díl 1.

23. září 2013 v 16:22 | Lenuška |  Fotopříběhy a příběhy
Ahooooj,
jak jsem slíbila tak to splním. Je tu 1. díl Jackyny reportáže. Tak se bavte "KLIK"Budu ráda i za koment na Youtube :)
POZOR!!!! Toto video je vadné :D xD

Zatím =o)

1. rok na blogu

22. září 2013 v 10:54 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
dnes tu po dlouhé době opětjsem jen kvůli málé, velké události. Máme výročí! Přesně 22. září jsem začla s blog.cz a s ranchem na něm. Doufám, že jste se i zapsaly jelikož včera byla poslední možnost se zapsat. I když bude i potom. Budu vás obíhat ale i ty co byly. Mám vás ráda a utrhlo by mi to srdce kdybych nemohla přečíst nový článek u Jeify nebo u ladyfame atd. Obíhala jsem občas ale nepsala komenty. A to mě mrzí. Blog už mě ani moc nebav. Od čtvrtka jsem doma a místo toho abych psala články jsem se na to vykašlala. Ale slibuu příští víkend budu fotit na profilky a pak už budou. A proč mě to nebaví? Dělám to na nic. Ale kuš. K výročí si obednávám balíčk. A mám i natočený video. Vše zítra. Takže zítra 2 článkečky ;) Máte se na co těšit ;)
Já už jdu zatím =o)

Hoříííííííííím

18. září 2013 v 17:09 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, tak jak se máte? DOufám, že mnohem líp než já. Mám krk v plamenech. Nemůžu mluvit jsem jak člověk kterýho obraly o hlasivky. :'( A ve škole hned tak pojď vyzkouším tě. Já si v duchu. No to bude trapas. "Tak první otázka kdo je O. Cromwell?" Já tak na ní koukám a chvíli přemýšlím jak to naznačit kdo to byl. Věděla jse mkdo to byl ale jak to ze sebe vykousnout když jsem nemohla mluvit bylo sloužitý. A učitelka na mě: " Ty nevíš no Leni já tě nepoznávám" a tak jsem vám přátelé vyprskla ze sebe sýpavě a pomalu nemluvně. " Bolí mě v krku. Můžu napsat na tabuli" jak jsem vydechla myslela jsem že už všechny kousky hlasivek co jsem měla jsou fuč. A jelikož dějepisářka je nejlepší učitelka na světě řekla: "Tak to měl říct někdo ze třídy že nemůžeš mluvit. Sedni si. Vyzkouším někoho jiného". Víte jak se mi ulevilo? Kdybych měla psát tak píšu možná ještě teď jelikož se nikdy neumím vyjádřit jaksi krátce. Však mě znáte. :D Teď už je to trochu lepší ale zejtra asi do školy už nepůjdu. Ohledně dalších věcí. Natočím vám video z webky o všech koních na ranchy. Teda budu při tom mluvit jak ichtyl xD ale co se á dělat. Pro vás to udělám. A nebo to napíšu na papír předloží před webku a zase vyměním? To jetě nevim :D Díky Schleichovce mám zas chuť uskutečnit už konečně LS. Jaksi na žádnou nikdo moc nebudu jelikož mě tam nikdo neodveze. Chystám tak že by mohla být o vánočních prázdninách. Takže hned na začátku ledna. Ješt přesně nevím. Challenge bude zítra ovšem jestli vám to nevadí fotky budou z domácího prostředí. Jaksi ven nechci je tam hnusně a navíc prší. Ale pokud chcete počkat až taáááááák do ........ jara tak napište :D. Nevím co dalšího už psát. Jen že kdyby si chtěl někdo pokecat tak mi napište na skype - ranchartusek a domluvíme se. :)
Já už jdu oběhnout.
Zatím =o)

Končím přátelé...

13. září 2013 v 19:00 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
ne nebojte se nekončím jen je nadpis kvůli mé debilitě. Zdá se, že jsem na něco zaponla jen nevím na co. Hold ta zkleróza. :D
Už je za dveřmi nová challenge - má. Že by aaaaaaa :D.
Koníci dobrý.
Nebudu to prodlužovat více zítra
Zatím =o)

Všechno konečně dokončeno

12. září 2013 v 19:21 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
no abych začla zkrátka. Mám dost věcí a co dost opravdu strašně moc. Nebudu to tu vypisovat aby to zas nebyl dlouhý článek, ale jedno vám stejně napíšu. Odedneška budou články každý den a obíhání taky Mám už víc času teda do prosince pak už zase málo ale myslím si že mít 3-4 články za týden stačí :) Ohldně nových SR/OR: přidávám další volná místa pro zápis. Pokud nestihnete do 21.9. tak můžete i poté pokud bude místo :) To by bylo z mé strany asi vše. A co vy? Jak jde ranch? Co škola? Prázdniny? Zážitky? Prosím napište mi o tom ať se nenudím :)
Zatím =o)
doufám,že vaše už "online" Lenuška

Září

3. září 2013 v 13:10 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahojte,
jak se máte? Já blbě. Na zemák můj nej předmět teda druhý nej předmět máme učitelku kterou nesnáší celá škola. Chjo. :/ 2 nej učitele na nic mít nebudeme. :/ Nic pozitivního. :/ Budu si kupovat karty YU-GI-OH. Kdo nezná ať se podívá :D. V neděli jsem fotila a je sice pár fotek ale ne moc. Mám i novou challenge. Jistě každému z vás dojde, že to byly fotky na challenge. Challenge rozhovorů. S tou si dáme pauzičku. Fotky budu pomalu přidávat jelikož mě opravdu nebaví po 3 fotkách nandavat na rajče. :/ To bude asi vše. Zítra vám navalím novou challenge a pozítří by měl následovat už konečně ten tajemný nováček. Tak se máte na co těšit. Já už mizím ať se připravím na traktor a fr......... na švestky. Jéééé jak já se těšíím :D (myslím tím o víkendu)


Zatím pápá =o)