Zápis SR/OR do 21.9.2013 (24:00) "KLIK"

Říjen 2013

Konec října za dveřmi

29. října 2013 v 18:53 | Lenuška |  Deníček ranče
Achoj,
moji milí rancheři a rancherky já tomu pořád nevěřím. Před chvílí jsme všichni kritizovali modely Schleich 2013 a teď už je zase skoro konec roku. Božé!!!
K fotosoutěži: Fotky s přihláškami jsou do 6. prosince což je pátek ;)
A zítra tu bude asi co? No rohodla jsem se konečně postupně dodělat blog a tak zase kousek dodělávek. Mám taky natočený první díl dílen. Jen ho dám do počítae a upravím. Těšte se je to bouda pro psy!!!

Zatím =o) ;)

FOTOSOUTĚŽ - VÁNOCE A JÁ

28. října 2013 v 7:56 | Lenuška |  Fotosoutěže a soutěže
Ahoj,
vyhlašuji fotosoutěž
VÁNOCE A JÁ

A čeho se bude týkat?
Prostě model koně a model člověka o Vánocích.
Př.: hafling klisna s postavou. Dostala dárek klisna a postava taky a co? To, že je její kůň šťastný a hlavně, že ho má.

Můžete poslat max. 3 fotky.
Ceny: 1. místo diplom jak papírový tak elektronický, ohlávka, vodítko a překvápko
2. místo diplom jak papírový tak elektronický, ohlávka a překvápko
3. místo diplom jak papírový tak elektronický, vodítko aa překvápko

Poštovné- Pokud chcete cenu poslat měla by stát kolem 10 korun obálka. Pokud chcete mi část poštovnéo poslat tak se potom kdyžtak domluvíme ;)


Přihlášky sem! Ve formě:
Přezdívka:
Web ranche:
Jméno koně:
Jméno člověka:
Kolik fotek budu posílat:
S jakou firmou budu soutěžit:


Fotky s krátkým příběhem co se na fotce odehrává (alespoň krátkých vět) posílejte buď na mail: staj.snehurka@gmail.com
nebo
na svoje rajče a do mailu mi napište je a rajčeti (popř. heslo a jméno poukud je pod zámkem)


Doufám, že se zapojíte ;)

Zatím =o) ;)

Ahoj!

28. října 2013 v 7:47 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
jak se máte? Já příšerně Říkám si jestli mě vůbec ještě chcte znát. Neobíhám, nepíšu článku a nejsou ani fotky. :'( Nemohla jsem psát jelikož jsem byla o víkendu u táty a tam sice bych článek napsala ale než byse načet počítač tak by byly Vánoce :D. Fotky dávám průbežně na rajče a na blog moc ne. Dneska tu bude velice důležitý článek tak přijďte a přečtě te si ho :D

Zatím =o) ;)

Ano já vím

22. října 2013 v 15:42 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
slibuju a pak nic není. No ode dneška jsem opět trvale "online". Toť jen mé info. Zatím se s vámi loučím ahoj ;)

Konečně

15. října 2013 v 18:14 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
takže zítra nebo pozítří bude 1. díl dílen a překvapivě jsem se rozhodla, že nebude poslední. Tak co těšíte se? No já už musím jinak se nenaučím občanku ale do konce týdne i Tajemný nováček a sátj pro fallabely.
Zatím ;) =o)

Návštěvnost za minulý týden

14. října 2013 v 19:48 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
moc vám děkuji za minulý týden. Tak velkou návštěvnost jsem nikdy neměla. Budu ráda když se bude zvětšovat ;) :

Pondělí: 6
Úterý: 10
Středa: 6
Čtvrtek: 6
Pátek: 10
Sobota: 9
Neděle: 4


Děkuji vám moc. Opravdu moc ;)

P.S. Zítra mám odpoledku a pak doučko z češtiny. Nevím jestli vůbec něco napíšu.


Zatím =o) ;)


Jsem tu

13. října 2013 v 8:52 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
omlouvám se, že jsem včera ani předevčírem nenapsala nebyla jsem totiž doma. Ale dnes už jo. A co první? Zítra pokuď by to vyšlo bych už konečně zveřejnila toho Tajemého nováčka. Pokud ne tak vyhlásím fotosoutěž. Ano už zas. To druhé kolo se nepovedlo a přihlásila se jenom Jeife proto jsem nemohla hodnotit a nikdo nic nevyhrál.
Dneska nebudu mít čas na oběhnutí jelikož jdu dělt prezentaci. Opět. -_- :D. Takže já už končím a ranch se má celkem dobře.
Zatím pápá =o) ;)

Co to?

10. října 2013 v 21:26 | Lenuška |  Deníček ranče
Achoj,
co se včera stalo? Udělala jsem stáj pro fallabely. Mám jí nafocenou ale fotky budou až zítra. Zítra tedy budou 2 články - díny a stáj. O dílnách to bude asi první a poslední díl jelikož mě to docela nebaví. Škoda.
Zatím ahoj nevím už otitž co psát :D

Ať je život jakýkoli, nikdy to nevzdávej...

8. října 2013 v 16:53 | Lenuška |  Deníček ranče
Tohle jednou řekl jeden velmi moudrý člověk. A co vy, věříte tomu?
Ahoj, abych pravdu řekla po tom dech beroucím výbuchu jsem opět ve formě. Ale už abych asi napsala k věci: na vás je aby jste se rozhodli jestli mám psát jen o ranchy anebo i o ranchy ale i o mém životě. To co sem tu napsala se stalo a už to nejde vrátit. Omlouvám se beru v potaz, že teď se mnou ai nikdo nemluví ale já musela. Zkuste žít jednou jako já: rodina - brácha nemocný, mamka chudák nevyspalá, táta lhář, kočka a pes jsou jediný co mi dává sílu. I když mamka s bráchou taky. Už dost!
Ranch- jde to dneska upravím první díl dílen a nahraju další díl Jacky. Ale už jsem na to přišla jak budou vypadat díly 2. série ;) Tak se máte na co těšit. Napadá mě estli nemá náhodou ten Tajemný nováček nějou smůlu na něj se nikdy nedostane :D. Do konce týdne tu bude jelikož v pátek mám jen překvapivě 4 hoďky a pak voraz. Napíšu to u táty v práci :D. Fotkýýýýýý budu fotit v sobotu a další co mě napadá jsou profilky. Mé nenáviděné profilky :D Měla bych napsat na zítra jeden jelikož budu mít hudebku :D Ale jak když nejsou fotkyy :D No zítra bude čláenk rychlo aneb moje psáňo rychloské :D

Zatím zdar!
Leňušák ;)


Život jde dál...

6. října 2013 v 18:27 | Lenuška |  Deníček ranče
Nazdar :/. NEchce se mi psát. Ale vůbec! Uvažuju o velikém pozastavaení nebo o konci. JE mi to jedno jak by to dopadlo! Čtu si vaše kíomenty. Já na vás nebudu hnusná ale holčina která má u táty koně dokonce 2 má čas jak na školu, tak na kamarády, a navíc i na koně a má i volný čas. Tak proč bych to nezvládala. Na koni každý den jezdit člověk nemusí a navíc ona je jen ráno odvede a večer přivede. Takže já bych tam jezdila k tátovi 3- 4. do týdne. Jí to nevadí. Děkuji za všechny rady ale je to moje rozhodnutí! Nikdo, ale nikdo jste nebyl v mí kůži. NEvíte co prožívám každý den svýho živta a ani co mě čeká! Stačí umět matiku a mít fotografickou pamět. Můžejí mít každý. Kolik mááte na kontu? Já přes 1,5 milionu. A navíc už mám o svém budoucknu rozhodnuto. Práce přes net. Ing., manažerka, byt. architektka. Blog mě neba kvůli jedný věci - obíhání. Dneska jsem měla hromadu času psát ale nechci. Proč? Abych pak jak pes poslouchala? NE!
Takže pro vás oznámení Vypsala jsem se a teď je to jen na mě Pokud tu ztra nebo pozítří nebude článek je konec. Nemůžu za to ale je to fakt. Na fb i na skypu mě najdete. Mail má taky to je pro vás abyste věděli kde mě můžete přistihnout. Takže doufejte.
Zatim

Lenka Nerozhodný