Zápis SR/OR do 21.9.2013 (24:00) "KLIK"

Prosinec 2013

Gympl s (r)učením omezeným

14. prosince 2013 v 23:33 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, moc vás prosím podepište petici o navrcení seriálu Gymplu na naše televizní obrazovky. I když se na něj nekoukáte uděláte tím radost několika miliónům lidí. Ještě 700 podpišů. To musíme dát!

Moc vám děkuju ;) =o)

Zítra

13. prosince 2013 v 20:39 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj, zítra jsem se rozhodla, že půjdu na procházku s Arthíkem a když myslím procházku myslím tím přocházku aspoň na 3 hodiny. A co zní pro vás? Půjdu fotit Vánočně podzimní tématiku a samozřejmě koníky. Pokud se mi to povede tak vám i přednastavým Tajemného nováčka ovšem fotky budou asi na rajčeti... Chjo takže nezapomeňte zítra sledovat nový článek a zase někdy zatím ;) =o)

SHLS 2014

8. prosince 2013 v 14:48 | Lenuška
Ahoj,
moc vás porísm podívejte se na blog: shls.blog.cz mohla by se pořádat. Chcete se dozvědět víc? Mrkněte se. SHLS od Kami B. bude doufám přejmenvána. Byla jsem s názve dřív abyste to nevzali špatně ;)

moc díky ;)

Vzpomínky se vrátí, člověk ne...

8. prosince 2013 v 10:36 | Lenuška |  Deníček ranče
Ahoj,
nikdo by nečekal, že se vrátím a nco napíšu. No ale když nic nejde jak by mělo tak proč se vracet? Na blog nejdou vkládat fotky, na youtube nejdou vkládat videa. Je to všechno na houby. Našla jsem si něco lepšího a to ufonka na netu - kdo neví ať si najde - a jelikož všechny novinky už znáte nemám co dodat jen pěkné prožití svátků a pf do nového roku. 20. mám narozky tak doufám, že někdo se najde a popřeje mi ve škole. Všechno se mi totiž zbortilo. A ano vím. Žvaním jen o sobě. Dosatala jsem k Mikulášovi nový model - jezdeckého ponyho. Super. Obíhat nebudu, protže nemám náladu. A teď otázk pro ty, kteří sem vůbec přijdou: MÁM JEŠTĚ POKRAČOVTA? CHCETE ABY SE VRÁTILA HOLČINA, KTERÁ BYLA FAJN BRALA SVĚT JINÝM POHLEDEM? CHCETE ABY TADY BYLA TA LENUŠKA, KTEROU ZNÁTE?CHCETE ABY PSALA POŘÁD? pokud chcete napište ktomu své.

zatím ;) =o)