Zápis SR/OR do 21.9.2013 (24:00) "KLIK"

Leden 2014

Sníh

29. ledna 2014 v 14:31 | Léňa |  Deníček ranče
hoj, tak jsem si četla komentáře a odpovídám: V Chebu v Pompu nejsou novinky 2014 a co jsem dostala k Vánocům vám napíšu do konce měsíce února.
Ale už k nadpisu. Určitě u každého z vás sněží. U nás taky. No a tak jsem se rozhodla, že půjdu ven fotit. Vyšla jsem (před tím jsem si všechno připravila) a najednou bum sem na zemi. Naštěstí se nestalo ani mě ani foťáku ale budu mít nejmíň ještě týden boli na zadku. xD NAfotila jsem ai 10 fotek a vybila se mi baterka. Tak jsem všechno zabalila a najednou kokám, že nemám Jenny (hříbě haflinag ležící) hledám to všude kolem sebe a nic. Vyndám všechny modely s tašky a ona byla úplně dole. No nemám je ale štěstí -_- xD.
Na výzo budu mít 5 dvojek jůůůj jak já jsem šťastná. A co vy?

No a aby tu nebyl jen článek tak pro vás malé překvapení...... fotečky :D Za svůj pád a obětavost :D

můj první CM Oscar Beauty Flowers - appalossa na to že je to první CM se musím pochválit ;)


no není v tom sněhu roztomilouškej? ;)


A to by stačilo jelikož vás nemůžu rozsladit takže zase příště

Léňa ;) =o)Virtual friends forever

26. ledna 2014 v 17:04 | Léňa |  Deníček ranče
Ahoj,
ulevilo se vám, že jsem opět napsala? Ano já vím po dlouhé době -_- . Ale něco jsem s uvědomila a to, že přátelé si má člověk udržet a po dlouho krátkém chatu se Schleichovkou mi to došlo. Měla bych se vrátit. Přátelé jste vy! Ale nebudu tu žvástat o sobě. Ale přece jen bych něco říct měla. NEBUDU obíhat každýho stejně jen tak já chci kdy chci já. Vy si obíhejte mě taky jak chcete já vás v poutech nedržím.

Pozdě ale přece jen
Vánoce u mě byly skvělý a co u vás? Co jsem dostala se brzo dozvíte ;)

Novnky 2014
No do konce tohoto měsíce mi přijede první novnka Schleich 2014. Už se moc těším.


Shíh a tralala
S Arthíkem jsem včera byla na procházce. No teda vyválel se ve sněhu a já uklouzla takže se dá řéct, že taky xD ale napadla mě challenge. Asi jsem se uhodila pořádně do hlavy :D A za další potřeuju poradit znáte někdo tablet Eaget 10"1 Cool N-10? Pokud ano prosím je to vadnej tablet nebo ne? Dostala jsme ho od Taťky s Vnocům a budu ho muset dát reklamovat tak abych ěděla na co se mám připravit. Toť odemne zatím vše tak zase zítra už doufám, že vaše
všimli jste si toho ne Lenuška ale Léňa jeliokž od prosince mi všichni ve škole říkají Léňa :D